Düzce vaka sayısı en çok azalan iller arasında

DüzceSonHaber

Düzce vaka sayısı en çok azalan iller arasında
11.05.2021 - 17:02
0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son bir haftada vaka sayısı en çok azalan illeri açıkladı. Buna göre, 1-7 Mayıs haftasında vaka sayısı en çok azalan iller, Kırklareli, Çanakkale, Düzce, İstanbul ve Tekirdağ oldu.

Tam kapanma sonrası vaka sayıları 60 binden 13 bin seviyesine kadar geriledi. Rakamlardaki düşüş iyimser bir havayı getirirken, 17 Mayıs'a kadar hedef 5 bin vakanın altına inmek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs vaka sayısı en çok azalan illeri açıkladı. Bakan Koca'nın paylaştığı grafikte vaka sayısı en çok azalan iller arasında uzun bir aradan sonra İstanbul da yer aldı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Bakan Koca sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Son hafta vaka sayısı en çok azalan illerimiz Kırklareli, Çanakkale, Düzce, İstanbul ve Tekirdağ. Vaka sayılarındaki düşüş yaygın şekilde tüm illerimizde yaşanacak." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tezcan Solmaz

Ciddiye mi almıyorlar ki?

Ciddiye mi almıyorlar ki?

  • 21 Haziran 2021 Pazartesi

Resmi İlanlar