Ayağına ip dolanan yavru kuşu itfaiye kurtardı

DüzceSonHaber

16.05.2021 - 09:31
0

Atatürk Bulvarı üzerinde 5 katı bir binanın çatı katında ayağına ip dolanan yavru kuş itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Yavru kuş kurtarılırken üzerlerinde gezen başka bir kuş ise dikkatlerden kaçmadı.

Olay Düzce’nin Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. 5 katı bir binanın en üst katında bir kuşun çırpındığını gören vatandaşlar durumu Düzce İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bildirdiler. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri merdivenli araçla binanın en üst katına ulaşarak yavru kuşu kurtardı. Ayağına ip dolanan yavru kuşun ipleri itfaiye ekipleri tarafından söküldü. Yavru kuş Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edilirken, kurtarma anında ise itfaiye ekiplerinin üzerinde gezinen ve bölgeden ayrılmayan başka bir kuş ise dikkatlerden kaçmadı. Bu kuşun ise yavrunun annesi olabileceği yönünde tahminler yapıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tezcan Solmaz

Ciddiye mi almıyorlar ki?

Ciddiye mi almıyorlar ki?

  • 21 Haziran 2021 Pazartesi

Resmi İlanlar