Kasapoğlu siyasi hayatını bitirdi! Meclis üyeliğinden istifa etti.

DüzceSonHaber

Kasapoğlu siyasi hayatını bitirdi! Meclis üyeliğinden istifa etti.
1.10.2022 - 21:14
Haber Merkezi
2

 

MHP’de parlak bir siyasi geleceğe sahipken Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün ısrarı ile AK Parti’ye geçen ve önce belediye meclis üyesi daha sonra belediye başkan yardımcısı olan Celal Kasapoğlu, belediye meclis üyeliğinde de istifa ederek siyasi hayatına nokta koydu.

Düzce’nin geleceği en parlak siyasetçileri arasında gösterilen ülkü ocakları başkanlığı ve STK başkanlığı yapan Celal Kasapoğlu, genç yaşına rağmen MHP’den hem milletvekili hemde belediye başkan aday adayı oldu.

MHP’de siyasi olarak oldukça parlak bir geleceğe sahipken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün ısrarı sonucu AK Parti’ye geçen ve önce belediye meclis üyesi olan daha sonra belediye başkan yardımcılığı görevine getirilen Kasapolu, ticari olarak yaşadığı sorunlar nedeniyle siyasetten uzaklaşmaya başladı. Belediye başkan yardımcılığı görevinden istifa eden ve uzun süredir belediye meclis toplantılarına da katılmayan Kasapoğlu’nun bu görevinden de istifa ederek siyasi hayatını bitirdiği öğrenildi.

Kasapoğlu’nun yerine ise yedeklerde 1. Sırada olan Kızılay Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Bilgin getirildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Siyaset batakliktir
  Siyaset batakliktir
  2.10.2022 19:55

  Iyi insanlar icin NOKTA

 • Hakan
  Hakan
  2.10.2022 01:16

  ülkü ocakları ile hiçbir resmi bağı yoktu, ayrıca ak parti değil kendi kendini bitirdi, birsürü insan sayesinde mağdur perişan