Keskin görevinden istifa edecek iddiası

DüzceSonHaber

Keskin görevinden istifa edecek iddiası
11.10.2022 - 23:49
Haber Merkezi
1

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in milletvekili aday adayı olmak için Ekim ayı sonunda görevinden istifa edeceği iddia edildi.

AK Parti’de uzun süredir ılımlı bir siyaset süreci yürüten, yaptığı gezi ve çalışmalarla vatandaşların gönlünde kısa sürede yer bulan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in, 2023 seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için Ekim ayı sonunda görevinden istifa edeceği iddia edildi.

Keskin’in görevinden istifasının ardından ise AK Parti İl Başkanı olarak göreve kimin getirileceği ise merak konusu olmaya başladı. Bir çok isminde AK Parti’yi 2023 seçimlerinde İl Başkanı olarak temsil etmek için adaylar arasında yer aldığı öğrenildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Dagilmanin ayak sesleri
    Dagilmanin ayak sesleri
    12.10.2022 11:44

    19 Haziran 2023 sabahi çil yavrusu gibi dagilacak yüzecek denize bile ulasamayacaksiniz. Bazilariniz da sinir kapilarindan toplanacak ondan sonra görcez.