Korkmaz sahte milletvekili kartından Fevai Arslan’a yüklendi

DüzceSonHaber

Korkmaz sahte milletvekili kartından Fevai Arslan’a yüklendi
5.11.2022 - 18:01
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, kamuoyu gündeminde olan ve sahte “TBMM Milletvekili Araç Kartı” ile ilgili olarak AK Parti eski Milletvekili Fevai Arslan’a yüklendi

Düzce kamuoyu, AK Parti’nin eski Gençlik Kolları Başkanı ve önceki dönem İGM üyesi Öner Şen’in kullandığı otomobilde tespit edilen ve sahte olduğu ortaya çıkan “TBMM Milletvekili Araç Kartı” haberleriyle çalkalanıyor.

AK Parti’den ihraç edilen eski vekil İbrahim Korkmaz, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fevai Arslan’ı suçladı.

 “AK Parti'den kovulmuş birisi olarak AK Parti adına bu tür bir paylaşımı yapmak benim haddim değil. Fakat hem sıradan bir vatandaş ve hem de bir AK Parti seçmeni olarak, partimin düşürüldüğü bu tür rezil durumlar karşısında susmayı da kendime yakıştıramıyorum” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, “Yerel medyayı takip ederseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bu pisliği temizlemek öncelikle AK Parti İl başkanına düşer. Adam Fevai'nin akrabası veyahut yakını, o halde Fevai'ye de düşmez mi? diyeceksiniz. Hayır düşmez. Çünkü AK Parti'nin bugün içerisine düştüğü bu kötü durumun Düzce ölçeğindeki birinci sorumlusu zaten Fevai Arslan'ın ta kendisidir. Dolayısıyla O'nun görevi, gerek kendisinin ve gerekse de zangoçlarının sebep olduğu pisliklerin üzerini örtmekten ibarettir. O nedenledir ki halk içinde dolaşmaya ne yüzü ve ne de gücü vardır. Bu partiye her türlü iğrençliği yapanları monte eden ve koruyan Fevai'den başkası değildir. Eğer yalan söylüyorsam mahkemeler orada. Zaten siyasete girdiğim günden bugüne adliye sarayına hakimlerden daha fazla uğrar oldum. Anladın mı Fevai? Eğer sende zerre kadar şeref varsa bu söylediklerimden dolayı beni mahkemeye verirsin. Veyahut istediğin platformlarda benden hesap sorarsın. Yanına Ankara'daki koruyucu ağabeylerini de almayı unutma sakın. Size göz yuman devlet görevlilerine de yazıklar olsun. Bir devlet bu derece ayağa düşürülemez. Buna hiç kimsenin hakkı yoktur ve olamaz da. Yazık, çok yazık” dedi.

 Korkmaz’ın yazısının altında yorum yapan takipçileri “az bile yazmışsın” diyerek kendisine destek verdi.


Editör: D. Son Haber