Zeynep istedi park yapıldı

DüzceSonHaber

Zeynep istedi park yapıldı
14.11.2022 - 12:41
Güncelleme 14.11.2022 - 12:46
Kaynak: Haber Merkezi

 

 

Düzce’nin köylerine çocuk oyun parkları kuruluyor. Zeynep istedi ilk oyun parkı Naşlar Köyüne kuruldu.

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti geçtiğimiz aylarda yapılan köy ziyaretleri programında gittiği Yığılca Naşlar köyünde oyun parkı bulunmadığını dile getiren Zeynep’e söz vermişti.

Kısa sürede yapılan çocuk oyun parkını ve Zeynep’i ziyaret etmek isteyen heyet Naşlar köyüne program düzenledi.

 

Düzenlenen Programa, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak ile İl Genel  Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın katıldı.

 

Programda açıklama yapan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin "Bildiğiniz gibi bu yaz döneminde vekilimizle beraber düzenlediğimiz köy gezilerinde bu köyümüze gelmiştik. Burada Zeynep kızımız bizden çocuk oyun parkı istemişti. Çok şükür oyun parklarımız Düzce’miz’de kurulmaya başladı. İnşallah yıl başına kadar Düzcemizde 120 adet çocuk oyun parkı köylerimize kurulacak. Bizler bu desteği bizlere veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, özellikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Vekillerimize tüm teşkilatımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza, muhtarımıza teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Çocuklarımızada hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber