Keskin’den Mustafa amcaya söz ağaçları kesilmeyecek

DüzceSonHaber

Keskin’den Mustafa amcaya söz ağaçları kesilmeyecek
14.12.2022 - 00:51
Kaynak: Haber Merkezi

 

Körpeşler Mahallesi’nde deprem sonrası evi ağır hasar alan Mustafa Kocabıyık, depremin izlerini silmeye çalışırken, Düzce Belediyesi’nden gönderilen yetkililer meyve ağaçlarını kesmesini istemiş ve Kocabıyık bu duruma çok üzülmüştü. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Mustafa Kocabıyık’ı ziyaret ederek ağaçlara zarar verilmeyeceği sözünü verdi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Körpeşler Mahallesi 1480 sokak üzerinde ikamet eden Mustafa Kocabıyık’ın evi 23 Kasım tarihinde yaşanan depremde ağır hasar aldı. Kocabıyık ve ailesi depremin izlerini silerek başlarını sokacak bir ev ararken Düzce Belediyesi aileye yardım edeceği yerde çıkmak sokak üzerinde bulunan meyve ağaçlarını kesmelerini, aksi halde polis zoruyla bu ağaçların kesileceği bilgisini verdi.

Düzce Son Haber Gazetesi olarak Mustafa Kocabıyık’ın duyduğu üzüntüyü gündeme getirmiş ve ağaçların kesilmesinin engellenmesini istemiştik.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Mustafa Kocabıyık’ı ziyaret ederek sokak üzerinde inceleme yaptı. Keskin, yaşlı adamın meyve ağaçların zarar verilmeyeceği sözünü vererek, Düzce Belediyesi tarafından bölgede alt yapı çalışması gerçekleştirileceğini, çalışmalar sırasında ağaçlara kesinlikle zara verilmeyeceğini söyledi.


Editör: D. Son Haber