İl başkanlığı için temayül tamam!

DüzceSonHaber

İl başkanlığı için temayül tamam!
16.01.2023 - 13:10
Haber Merkezi
1

Mustafa Keskin’in istifası ardından boşalan AK Parti Düzce İl başkanlığı için teşkilat içi temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Bölge Koordinatörü Yahya Çelik ile Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’ın gözetiminde yapılan temayül yoklamasına il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Temayül yoklaması öncesinde teşkilat dışından herhangi bir isim aday olarak çıkmadı.

Temayüle katılanlara il başkanlığı için 3 isim yazmalar istendi.

AK Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre, yapılan temayülde ilk sırada İl Başkan Vekili Ersin Gökçe’nin ismi çıktı. Gökçe’nin il başkanı olmasında üzerinde teşkilatın büyük çoğunluğunun hemfikir olduğu görüldü.

İl başkanlığının belirlenmesi için yapılan temayül yoklaması sonuçları, genel merkezde değerlendirilecek. Muhtemelen bu hafta içinde il başkanı olacak isim açıklanacak ve mazbatasını alacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ömer Adaleti
    Ömer Adaleti
    16.01.2023 15:09

    Mücahit Sezen İl başkanı olmalı Tüm partiyi küskünleri Biraraya getirecek Bu işin Mutfağından gelmiş Milli görüşçü Erbakan hocanın ve Reisin sevdiği bir isim Çok şey kazanır Akparti