Keşir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın A takımında

DüzceSonHaber

Keşir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın A takımında
15.03.2023 - 09:34
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

AK Parti Düzce Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekili aday listeleri için kurulan A takımında yer aldı.

Seçimlere iki ay gibi bir süre kalırken, AK Parti'de çalışmalar hızlandı. AK Parti Genel Merkezi’nde seçim karargâhı kurulurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki A Takımında AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de olacak.

Türkiye 2023 seçimlerine doğru geri sayımını sürdürürken, 14 Mayıs'a iki ay kala AK Parti’de çalışmalar hızlandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği heyette, Genel Başkan Vekilleri Numan Kurtulmuş, Binali Yıldırım, Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Ali İhsan Yavuz ile Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan yer alıyor.

A takımında yer alan Ayşe Keşir’in milletvekili listelerinin belirlenmesinde gerekli bilgi ve raporları Erdoğan’a aktaracak. Keşir’in özellikle kadın adayların tespitinde aktif çalışması bekleniyor.

Keşir’in Düzce milletvekili aday listesinin belirlenmesinde de etkili olabileceği belirtiliyor.

Genel merkezin 9’uncu katında milletvekili listeleri belirlenecek. Burada, seçim çalışmaları değerlendirilerek çözüm önerileri hazırlanacak. Muhalefetin hamlelerine karşı politikalar üretilerek seçim döneminde dinamik bir taktik uygulanacak.

MİLLETVEKİLLERİ ADAYLARI İÇİN TİTİZ SÜREÇ

Yaklaşan seçime paralel AK Parti’de aday adayı trafiği de yoğunlaştı. Milletvekili listelerine ve çalışmalara en verimli katkıyı sunacak adaylar için ise titiz bir süreç izleniyor. Bu hususta özel bir ekip kuran AK Parti doğru kişileri aday göstermek için görüşmelerine devam ediyor.


Editör: D. Son Haber