Hakan Kuşçuoğlu başvurusunu yaptı

DüzceSonHaber

Hakan Kuşçuoğlu başvurusunu yaptı
17.03.2023 - 21:52
Haber Merkezi
1

AK Parti eski ilçe başkanı Hakan Kuşçuoğlu, milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Kuşçuoğlu, dün öğleden sonra kalabalık bir ekiple AK Parti İl Merkezi’ne geldi.

Bina girişinde partililer tarafından karşılanan Kuşçuoğlu, resmi başvuru dilekçesini verdi.

Kuşçuoğlu, il merkezinde yaptığı açıklamada, “Öncelikle depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

Konuşmasında duygulu anlar yaşayan Kuşçuoğlu, “Kıymetli dostlar, bugün burada AK Partimizden, gönül verdiğimiz partimizden, cumhurbaşkanımızın dava arkadaşı olarak 14 Mayıs 2023 milletvekili seçimlerinde aday adayı dilekçemizi vermiş bulunuyoruz. Hepinizden istirhamımız bizlere öncelikle dua etmenizdir daha sonrada önce teşkilatım daha sonra tüm Düzcelilerden dualarınızı bekliyorum. İnşallah bu yola hayırlı hizmetler yapmak için çıktık. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Kuşçuoğlu’nun aday adaylığı başvurusu AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından, “Önceki Dönem Merkez İlçe Başkanımız Hakan Kuşçuoğlu, İl Başkanlığımıza müracaat ederek, 28. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Hayırlı olmasını temenni eder, kendisine başarılar diliyoruz.” İfadeleriyle paylaşıldı.


Editör: D. Son Haber