AK Parti teşkilatı ve milletvekili adayları cemiyeti ziyaret etti

DüzceSonHaber

AK Parti teşkilatı ve milletvekili adayları cemiyeti ziyaret etti
10.04.2023 - 15:09
Güncelleme 10.04.2023 - 15:11
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

AK Parti Düzce İl Teşkilatı ve 28. Dönem Düzce Milletvekili Adayları kabalık bir toplulukla birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler. AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu “14 Mayıs bayramını kutlamak için çalışacağız” dedi.

AK Parti Düzce İl teşkilatı seçim çalışmalarına hız vermeden devam ederken, 28. Dönem Düzce Milletvekili Adaylarının da açıklanmasıyla çalışmalarını daha da hızlandırdı. Bu kapsamda ilk olarak Düzce’de ki STK ve dernekleri ziyaret eden AK Parti Düzce İl teşkilatı ile milletvekili adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni kalabalık bir toplulukla ziyaret ettiler.

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 14 Mayıs’ta bayram yapacaklarına inandıklarını belirterek “Bundan öncesinde 54 aday adayı arkadaşımız bu göreve talip oldu. Onlar içinden 3 tanesi görevlendirildi. Diğer geride kalan arkadaşlarımızın bir kısmı burada. Görev verilse de verilmese de kıymetli insanlar. Hepsi partimizin, davamızın birer değeri ve neferidir. Onlarla birlikte bu süreci birlikte atlatacağız. İnşallah Düzcemize, memleketimize hayırlı işler yapmak için çaba harcayacağız. Biz adaylar belli olmadan önce aşağı yukarı 1 ay önceden çalışmalara başladık. Düzce’nin tamamını 1 tur dolaştık. Şimdi adaylarımızla birlikte, aday adayı arkadaşlarımıza birlikte dolaşacağız. Ramazan ayının bereketi ile farklı iftar programları, farklı sahur programlarına gidiyoruz. Allah hayırlısı ile Ramazan bayramına ulaşmayı nasip etsin. Sonra 14 Mayıs bayramını kutlayacağız” dedi.

AK Parti Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, özelikle sosyal politikalar alanında çalışmak istediğini belirterek “54 çok kıymetli aday adayı arkadaşımızla çalışma fırsatı oldu. Birbirimizden daha iyi olduğumuz için değil, bize görev tevdi edildi. İnşallah bizde bu yükün altına girmeye talip olduk. Birlikte bu yükü taşıyacağız. 3 milletvekili ile partimizi meclis çatısı altında temsil edeceğiz. Biliyorsunuz ben hükümetimizin en başarı olduğu alan olan sosyal politikalar alanında 20 yıldır bunun uygulayıcısı olarak sahada çalışıyorduk. Allah kısmet ederse meclis çatısı altında bu politikayı yapan olarak çalışmayı istiyoruz. Bu toplumun tüm kesimlerinin dertlerini layığı ile dile getirerek çözüm bulmayı istiyoruz. Siyasete bu sebeple girdik” ifadelerini kullandı.

AK Parti 3. Sıra milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu ise esnaf ve teşkilat geçmişi olmasının kendisine avantaj sağlayacağını ifade ederek “Öncelikle memleketimize milletimize 14 Mayıs seçimleri hayırlı olsun. AK Partimiz adaylarını açıkladı ve ben 3. Sıra adayı oldum. Çarşı esnafı ve teşkilat geçmişim olmasından dolayı Düzcemizin eksik ve ihtiyaçlarına vakıfız. Önümüzdeki dönem seçilirsek Düzce’yi ileriye taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, Düzce’ye faydası olacak her adayın yanında olacaklarını belirterek “Partinin saha çalışmaları hakikaten aday adaylığı sürecinde de takdire şayan. Aday belirleme süreci zor aldı. Adayların hepsini tanıyoruz. Hareketli ve ilginç bir seçim geçecek gibi görünüyor. Başarılar diliyorum. AK Parti kaybettiği vekil sayısını bu seçimlerde tamamlar. Biz aday adaylık sürecinden bu yana partinizi takip ediyorsunuz. Her yerdesiniz. Canı gönülden kutluyorum. Düzce’ye hizmeti olacağına, yararı olacağına ve çalışacağına inandığımız adayların hep yanında olacağız” şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli
  Düzceli
  12.04.2023 22:21

  Hiç bir duâmızda soğan, kıyma, et, makam için istekte bulunmadık. Bizim duâmızda Devlet, Vatan, Millet, Bayrak, Ezan oldu. İTİN derdi ET, YİĞİDİN derdi DEVLETTİR… BİR OLALIM, İRİ OLALIM İNŞALLAH...

 • Nihat
  Nihat
  12.04.2023 18:31

  İSTİKLAL VE İSTİKBAL MÜCADELESİ VEREN BİR TÜRKİYE VAR. ÜLKEYİ,DIŞ GÜÇLERİN HİMAYESİNE SOKMAK İSTEYEN VE TÜRKİYE YÜZYILININ ENGELLENMESİ İÇİN BÜTÜN ŞER ODAKLARIYLA İTTİFAK YAPANLAR,BU EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK.. VATAN SAHİPSİZ DEĞİL. GÖRECEKSİNİZ. ALLAHIN İZNİYLE ERDOĞAN KAZANACAK