Ayşe Keşir, Gümüşova'da gönülleri fethetti 

DüzceSonHaber

Ayşe Keşir, Gümüşova'da gönülleri fethetti 
19.04.2023 - 08:51
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim gezileri kapsamında Gümüşova’yı ziyaret etti. Çarşı ve pazar esnafını gezen Keşir, bereketli kazançlar dileyerek “ Doğru adımlarla yola devam” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  28. dönem milletvekili genel seçim çalışmaları çerçevesinde Gümüşova’da halk ile buluştu. İlk olarak Gümüşova İlçe teşkilatını ziyaret eden Keşir, pazaryeri ve çarşı esnafı ile  selamlaşarak sohbet etti. 14 Mayıs seçimleri için destek isteyen Keşir, bayram alışverişini pazar esnafından yaptı.

Halkın teveccühü ile karşılaşan Ayşe Keşir, “ Hizmetlerin devam için durmak yol yola devam. Seçimlerde rekor oy kırmamız lazım” dedi.  Esnafın “Oylarımız Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’a . Bu seçimlerde de yine Ak Parti’ye oy vereceğiz” sözlerine teşekkür etti

Gümüşova’nın Kıyık Köyünde 14 yıldır düzenlenenen geleneksel iftar programına katılan Keşir , köy halkı ile oruç açtı. İftar sonrası çay sohbetine katılan Ayşe Keşir, seçimler öncesinde oy sözü alarak “ Gümüşova 14 Mayıs’a hazır” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.