Kuşçuoğlu’na gittiği her yerden destek var

DüzceSonHaber

Kuşçuoğlu’na gittiği her yerden destek var
26.04.2023 - 13:29
Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde sahadan biran olsun ayrılmıyor.

Seçim çalışmalarına Gümüşova’da devam eden Hakan Kuşçuoğlu çarşı ve esnaf ziyaretlerinde sıkılmadık el bırakmadı. Teşkilat üyeleri ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaş ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Kuşçuoğlu,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Doğrusu Ak Parti mesajı veren Kuşçuoğlu ‘ Biz bu davaya gönül verdik, durmadan yorulmadan çalışacağız. Gümüşovalı hemşerilerimize bize gösterdikleri yoğun ilgi ve muhabbetten dolayı teşekkür ederim ’dedi.

Hizmete talip olduklarını anlatan AK Parti milletvekili adayı Kuşçuoğlu’nun vatandaşla samimi diyalogları takdir topladı.  Gümüşovalı seçmen AK Parti’ye destek sözü vererek, oy haklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanacaklarını belirtti.

Diğer yandan AK Parti sık sık 3-0 yapacağı konusunda kamuoyunda söz verirken, Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu adeta AK Parti’yi sırtladı. Diğer milletvekili adayları ve parti teşkilatlarıyla uyumlu bir çalışma yürüten ve kırgınlığa, küskünlüğe açık kapı bırakmayan Kuşçuoğlu’nun 3-0 yapma konusunda ciddi çalışmalar yaptığı öğrenildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.