Kuşçuoğlu’ndan önemli mesajlar

DüzceSonHaber

Kuşçuoğlu’ndan önemli mesajlar
27.04.2023 - 14:24
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, seçildiği takdirde sadece kendi partisinin değil, tüm Düzceliler'in vekili olacağını söyledi.

Kuşçuoğlu, yaptığı özel açıklamada, "il teşkilatımız, ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımızla sahadayız. Ramazan ayı boyunca da güzel ve verimli çalışmalarımız oldu. Geceleri sahurlarımız oldu, programlarımız oldu. Tüm ilçeleri bir kez gezdik. 14 Mayıs seçimlerine yaklaştığımız bu günlerde sahada halkımızın milli ve manevi değerlerinin en üst seviyeye çıktığını görüyoruz. Malum ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, yapılan baskılar ve dış mihrakların yaptığını vatandaşlarımız görüyor. Düzce halkı olarak sağduyulu ve duyarlı insanlarız. Bu millet inşallah ülkesine, hükümetine bu dönemde de her dönem olduğu gibi yüksek seviyede sahip çıkacak. Bizim milletimiz ülkesini, milletini tıpkı 15 Temmuz gecesi olduğu gibi sahipsiz bırakmayacak." dedi.

Kuşçuoğlu, şöyle devam etti:

"Öncelikle şunu belirtmek isterim. AK Partimiz bugüne kadar hiç seçim kaybetmemiş olmamasına rağmen ki burada muhalefet karşı seçimleri kastediyorum, bu dönemde 600 milletvekilinden yüzde 70’inde yenilemeye gitmiştir. Düzce’de de görüyoruz ki gençlere büyük önem verilmiştir. Düzcemizde bu yenilemeden payını aldı ve 2 yeni milletvekili adayları ile Düzcelilerin karşısına çıktı.  İnşallah çok güzel verimli ve başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum. Aynı özveriyi aynı çalışmaları ben muhalefet adaylarında göremiyorum. Adaylarında da tanımadığımız arkadaşların olduğunu görüyoruz, ilk kez karşılaştığımız adayları görüyoruz. Ben şahsım adına yine Ercan Bey, Ayşe Hanım Kadın Kolları Başkanımız listede var. Bu sayede genel merkezimizin Düzce’ye ayrı bir önem verdiğini görüyorum."

Kuşçuoğlu'nun açıklamasında önem çıkan ifadeleri şöyle:

 "Allah nasip ederse, Düzce halkı teveccüh gösterirse 15 Mayıs sabahından itibaren öncelikli hedefim tüm Düzce halkını kucaklayan, siyasi parti ayrımı yapmadan, zengini ile fakiri ile alt gelirli yada üst gelirli fark etmeksizin tüm Düzce’ye hizmet edecek bir kardeşiniz olacağım. Önceki dönemlerde yaptığımız siyasi çalışmalarda da bunu birçok kişiye ispatladık. Ben Düzce’nin merkezinde yaşayan, Düzce’de esnaflık yapan, vekil olduğunda da zamanının büyük kısmını Düzce’de geçirecek bir kardeşinizim. Düzce’nin sorunlarını ben değil biz olarak çözecek birisiyim. Ben sadece partimin değil, 400 bin Düzcelinin vekili olarak hizmet etmek istiyorum. Düzcemiz, ülkemiz ve Dünya’da olduğu gibi bütün yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyor. Biz daha önceki seçimlerde ziyaretlerimiz sırasında bizim önümüze gelen sorunların hiçbirini göremiyoruz. Sorunlar ve eksikler tabi bitmedi. Bunu çağa uygun olarak yapacağız. Buna bir örnek verirsek daha önceki seçimlerde bizden en çok asfalt isteniyordu. Şimdi gittiğimiz önümüze asfalt sorunu gelmiyor. Çünkü bu sorunlar çözülmüş. Şimdi önümüzde köylerde doğalgaz sorunu geliyor. Halk doğalgaz istiyor. Bununla alakalı bir çok çalışmamız var. Birçok köyümüze doğalgaz hizmeti gitmeye başladı."


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.