Metek TOKİ’de Kuşçuoğlu’na büyük ilgi

DüzceSonHaber

Metek TOKİ’de Kuşçuoğlu’na büyük ilgi
29.04.2023 - 14:43
Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, ‘Çat Kapı’ ziyaretler adı altında Metek TOKİ’de ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretleri samimi bulan Metek TOKİ sakinleri Kuşçuoğlu’na büyük ilgi gösterdi.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerine 2 hafta gibi kısa bir süre kala AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor.

Haftasonunu Metek TOKİ konutlarına ayıran Kuşçuoğlu, “Çat Kapı” ziyaretleri adı altında evlere giderek ziyaretlerde bulundu. Vatandaşların evlerine habersiz giden ve çat kapı ziyaretler yapan Kuşçuoğlu’nun bu çalışması vatandaşlar tarafından samimi bulunarak büyük ilgi gördü. Kuşçuoğlu’nu samimiyetle karşılayan vatandaşlar taleplerini ve isteklerini dile getirdiler.

Özellikle Metek TOKİ konutlarında gençlerle diyalog kuran Kuşçuoğlu “Metek TOKİ konutlarında çat kapı ziyaretler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız oldukça büyük teveccüh gösterdi. Ziyaret ettiğimiz her evde kapılar bizi güler yüzle açıldı. Vatandaşlarımıza bizleri geri çevirmedikleri için teşekkür ederim. Gençlerimizi de çok heyecanlı. AK Parti, gençlere önem veren, gençleri seven ve onların taleplerini dinleyen bir siyasi partidir. Bu durum seçim beyannamesinde bulunan ve özellikle gençleri yakından ilgilendiren maddelerden olan vergi indirimleri, ucuz telefon, tablet ve bilgisayar satışlarını içeren maddeler gençler tarafından takdir gördü. İnşallah yeni dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde milyonlarca genç dünyayı ve dünyadaki gelişmeleri daha yakından takip edebilecek, Türkiye Yüzyılı'nın inşasında aktif rol oynayacak. İşte gençler bu yüzden Recep Tayyip Erdoğan'a destek verecek." ifadelerini kullandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.