Kuşçuoğlu bu kez esnaf komşularını ziyaret etti

DüzceSonHaber

Kuşçuoğlu bu kez esnaf komşularını ziyaret etti
2.05.2023 - 22:21
Güncelleme 2.05.2023 - 22:48
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce’de yıllardır esnaflık yapan AK Parti Düzce Milletvekili Hakan Kuşçuoğlu seçim çalışmaları kapsamında kendi komşuları olan Düzce merkez esnaflarını gezdi. İçlerinden biri olan Kuşçoğlu’nu adeta bağırlarına basan Düzceli esnaflar, başarılar dilediler.

AK Parti Düzce Milletvekili Hakan Kuşçuoğlu, yıllardır şehir merkezinde esnaflık yapıyor. Ticari hayatın her dönem içinde olan Kuşçuoğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf komşularını gezerek hem destek hem dua istedi. Şehir merkezindeki esnaflarda yıllardır komşuluk yaptıkları Kuşçuoğlu’na başarılar dilediler.

Şehir merkezi esnaflarını gezen Kuşçuoğlu “Biz yıllardır yan yana iyi günde kötü günde buradaki arkadaşlarımızla esnaflık yaptık. Bizim muhabbetimiz ticaretten çok bir ağabey, abla, kardeş ilişkisine döndü. Sadece iş yerlerimizle değil bayramda, düğünde, cenazede hep yan yana omuz omuza olduk. Bizler siyasete atıldığımızda da en çok yine yıllardır omuz omuz olduğumuz arkadaşlarımız sevindi ve bizi destekledi. Bundan sonraki süreçte de desteklerini esirgemeyeceklerini biliyorum. Çünkü onların dilinden, bakışlarından en iyi ben anlıyorum. Hepsine hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.