AK Partili grup mitinge damga vurdu

DüzceSonHaber

AK Partili grup mitinge damga vurdu
9.05.2023 - 17:58
Haber Merkezi

 

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce mitingi sırasında Düzce Valiliği önüne gelen bir grup AK Partili attıkları sloganlarla mitinge damga vurdular.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, millet buluşmaları kapsamında Anıtpark meydanında seçmenleri ile bir araya geldiler. Miting sonrası Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu’nun alandan ayrılması sırasında Düzce Valiliği önüne gelen bir grup AK Partili ellerinde AK Parti ve Türk Bayrakları ile ‘Recep Tayyip Erdoğan’ sloganları atmaya başladılar. Taşkınlık yapmayan grup sloganları ile destekledikleri aday olan Erdoğan’ı her koşul ve şartta destekleyecekleri mesajı verirken, polis ekipleri ise gerginlik olmaması için geniş güvenlik önlemi aldı. Grup, Kılıdaroğlu ve İmamoğlu’nun alandan ayrılmasının ardından sessiz bir şekilde dağıldı.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.