Hakan ağabeylerinden çocuklara ikram

DüzceSonHaber

Hakan ağabeylerinden çocuklara ikram
10.05.2023 - 13:16
Haber Merkezi

 

AK Parti Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, seçim çalışmaları kapsamında orta ve büyük yaş seçmenler kadar çocuklarla da yakından ilgileniyor. Gezileri sırasında özellikle çocukların mutlu olması için çaba harcayan Kuşçuoğlu, yaptığı gezilerde çocuklara oyuncak ve pamuk şeker dağıttı.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 4 gün kala AK Parti Milletvekili Hakan Kuşçuoğlu çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahalle ve köy ziyaretlerinin yanı sıra STK’ları ziyaret eden Kuşçuoğlu, ziyaretlerinde seçmenler kadar çocuklara da zaman ayırıyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı ziyaretlerde siteleri gezen ve seçmenlerle bir araya gelen Kuşçuoğlu aynı zamanda çocukları unutmadı. Çocuklara oyuncak ve pamuk şeker dağıtan Kuşçuoğlu, aynı zamanda çocukları da mutlu etmeyi başardı.

Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, “Gezilerimizde bizlere oy verecek yaşta olan vatandaşlarımızla bir araya gelerek destek istiyoruz. Vatandaşlarımız bizlere teveccühü oldukça fazla. Bizim seçimlerden yana bir kuşkumuz yok. Düzce’den en yüksek oyu alacağımıza eminiz. Tabiki gezilerimiz sırasında geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızla da karşılaşıyoruz. Bizleri gördüklerinde çok seviniyorlar. Bizler onları mutlu etmek için de çalışıyoruz. Geleceğin büyüklerine, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklara daha fazla sahip çıkmak, onlara güzel bir Türkiye bırakmak için çıktığımız bu yolda başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.