Kuşçuoğlu baba ocağında oyunu kullandı

DüzceSonHaber

Kuşçuoğlu baba ocağında oyunu kullandı
14.05.2023 - 14:00
Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dilekleri ile oyunu seçim bölgesi olan Yahyalar Mahallesinde kullandı. Kuşçuoğlu, “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir” dedi.

 

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ile Hakan Kuşçuoğlu veDüzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile birlikte seçim bölgesi Yahyalar Mahallesi İlköğretim okulunda  1364 no’lu sandıkta oyunu kullandı.

 

Kuşçuoğlu, oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada, vatandaş olarak görevlerini yerine getirdiklerini dile getirerek “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir. Sandıktan ne çıkarsa önümüzdeki dönem ona göre devam edecektir. Vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yaradan hakkımızda en hayırlı neyse onu nasip etsin” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.