Milletvekili Öztürk’ten hem teşekkür hem destek çağrısı

DüzceSonHaber

Milletvekili Öztürk’ten hem teşekkür hem destek çağrısı
16.05.2023 - 08:52
Güncelleme 16.05.2023 - 09:02
Haber Merkezi

 

14 Mayıs tarihinde yapılan seçimlerde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Düzce Milletvekili seçilen Ercan Öztürk, hem seçimlere katılan vatandaşlara teşekkür etti hemde Cumhurbaşkanlığı 2. Tur oylaması için destek istedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, 14 Mayıs tarihinde yapılan seçimlerde hem partisine hem kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür ederek “14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin Düzce’de ve Ülkemiz de sağ duyunun hakim olduğu, demokrasi şöleni havasında geçmesi ve katılımın da yüksek olması bizi memnun etmiştir. Cumhurbaşkanımıza ve partimize gösterilen destek ve teveccühten dolayı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylaması için Düzcelilerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğine inandığını söyleyen Öztürk, “28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. tur seçimlerinde Düzcemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a destek verip yanında olacağına şüphemiz yoktur. Doğru adımlarla yola devam” ifadelerini kullandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.