Milletvekili Öztürk, "28 Mayıs'ta yarım kalan işi tamamlayacağız"

DüzceSonHaber

Milletvekili Öztürk, "28 Mayıs'ta yarım kalan işi tamamlayacağız"
24.05.2023 - 10:33
Kaynak: Haber Merkezi

 

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için saha çalışmalarını sürdüren AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, "28 Mayıs'ta yarım kalan işi tamamlayacağız ve bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'a daha büyük destek vereceğiz" dedi.

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için saha çalışmalarına devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, 7’den 70’e toplumun her kesimiyle buluşmalarını sürdürüyor.

İkinci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermek için durmadan çalıştıklarını belirten Milletvekili Öztürk, esnaf ve mahalle ziyaretlerinin yanı sıra nokta ziyaretlerde de bulunarak, seçmenlerle bir araya geliyor.

14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimlerde ilk raundu kazandıklarını ifade eden Milletvekili Öztürk, "14 Mayıs'ta seçimi birinci bitirdik ve meclis çoğunluğunu Cumhur İttifakı olarak kazandık. Seçimin ilk raundunu önde tamamladık. Şimdi sıra geldi 28 Mayıs'taki ikinci raunda. İlk turda olduğu gibi ikinci turda da seçimi kazanmak için durmadan, dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz. Düzce’den Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vereceğimize inanıyorum. Bunun için sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.