Danışman gibi danışman

DüzceSonHaber

Danışman gibi danışman
25.07.2023 - 12:44
Güncelleme 25.07.2023 - 13:02
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün danışmanı olarak görev alan ve kısa sürede gündemi meşgul eden Üzeyir Yiğit adeta şehrin emini oldu. Yiğit son dönemleri ile yaptıklarıyla Belediye Başkanı Faruk Özlü’yi dahi gölgede bıraktı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından başkan danışmanı olarak görevlendirilen Üzeyir Yiğit, aradan geçen zaman içerisinde adeta şehrin emini haline geldi. Belediyenin her yaptığı faaliyette başrolde olan ve adeta belediye başkanlık makamını temsil eden Yiğit, kısa sürede Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yi gölgede bırakmayı başardı.

SEL OLDU YİĞİT SAHNEYE ÇIKTI

Düzce’de yaşanan sel felaketinde henüz Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve belediye başkan yardımcıları ortada yokken ilk dakikalardan itibaren sahaya inen Yiğit, Vali Cevdet Atay’la birlikte şehirde selin açtığı yaraları inceleyerek bir an önce yapılması için talimat verdi. Ekipler Yiğit’in talimatıyla birlikte çalışmalarına hız vererek selin açacağı yaraların önüne geçmeye çalıştılar.

DÜZCESPOR’A SAHİP ÇIKTI

Diğer yandan Gökhan Kapoğlu ve ekibinin istifası ile ortada kalan Düzcespor’a sahip çıkan Danışman Üzeyir Yiğit bir anda Düzce’de sporseverlerinde gönlünü kazandı. Düzcespor’un lige devam etmesi için transfer görüşmelerine başlayan ve yüksek ihtimalle başkanlık koltuğuna oturacak olan Yiğit’in ilerleyen dönemde daha da ön plana çıkması bekleniyor.

DANIŞMAN GİBİ DANIŞMAN

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün dahi yetişemediği alanlara yetişen ve belediye içinde otoritesini kuran Yiğit, personel üzerinde de oldukça etkili. Personellerin izin almadan iş yapamadığı Yiğit belediye içindeki düzeni de sağlayarak danışman gibi danışman olduğunu gösterdi.

GELECEĞİ PARLAK

Hal ve hareketleri ile belediye içinde tüm çalışanlara örnek olan ve tırnakları ile kazıyarak geldiği danışmanlık makamında görevini en iyi şekilde yürüten Yiğit’in ilerleyen dönemlerde daha önemli görevler alacağı konuşuluyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.