Düzce kamuoyu Fevai Arslan’dan cevap bekliyor

DüzceSonHaber

Düzce kamuoyu Fevai Arslan’dan cevap bekliyor
20.06.2021 - 10:47
1

İYİ Parti Düzce Belediyesi meclis üyesi Erkan Dinçer, belediye iştiraki olan BELTAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Fevai Arslan ile ilgili iddiaları sayfasına taşıdı.

Düzce Gönüllüleri Platformu’nda yönetici olan Dinçer, yaptığı paylaşımda,  AK Parti eski milletvekili BELTAŞ yönetim kurulu başkanı Fevai Arslan’ın kendisiyle ilgili  çıkan haberlere sessiz kalmasını nasıl yorumluyorsunuz diye sordu.

Sahibi olduğunu iddia ettiği  taş ocaklarından Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı BELTAŞ’a hammadde tedarik edip etmediğini soran meclis üyesi Dinçer’in yaptığı  paylaşıma  gelen yorumlarda, kamuoyunun sağlıklı bir biçimde aydınlatılması için muhataplarının açıklama yapasının gerektiği vurgulandı.

MECLİS ÜYESİ ERKAN DİNÇER ŞU PAYLAŞIMI YAPTI:

 “ Daha evvel Düzce milletvekili olan kişinin sahip olduğu taş ocaklarından Yönetim Kurulu Başkanı olduğu BELTAŞ’a hammadde tedarik ediyor musun etmiyor musun sorusuna halen net cevap vermemesini sizler de merak ediyor musunuz? “ diye sordu?

 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Perdeci
    Perdeci
    20.06.2021 22:36

    Mitsubishi ile köy köy gezip perde satardi simdi tas ocaklari mi varmis? Bu da sahibi gibi bi alyansla girdi ama simdiki mal varliklari dunyanin en nitelikli en profesyonel hirsizlarini kiskandiriyor onun diyorlar ya o kiskaniyo bu kiskaniyo diye bahsettikleri hirsizlar bi tek onlar kiskaniyo.