Cumhur ittifakı işine gelmeyen konularda ses çıkarmıyor

DüzceSonHaber

Cumhur ittifakı işine gelmeyen konularda ses çıkarmıyor
26.09.2021 - 11:58
Haber Merkezi
2

Düzce'de son 3 aydır bir çok sosyal ve ekonomik konu gündeme gelmesine rağmen Cumhur (Halk) ittifakı il başkanlarından bir ses çıkmaması tepkilere neden olmaya başladı.

Türkiye ve Düzce'de bir çok sosyal ve ekonomik konu vatandaşları zorlamaya devam ediyor. Özellikle Düzce'de ekmek zammı, fındık fiyatlarında yaşanan düşüş, TMO'nun fındık almayı yavaşlatması ve FERRO firmasının kendi politikaları doğrultusunda fındık piyasasına müdahale etmesi, 2 milyonluk valilik dış cephe giydirmesi, Düzce'de yaşanan kira artışları ve bir çok öğrencinin yurtlara yerleştirilememesi, TEM otoyolu Gümüşova mevkiinde aylardır süren yol çalışmaları, Akçakoca yolunda çöken yolun yapılmamamış olması, çeşmelerden bazı köylerde çamur akması gibi bir çok sosyal ve ekonomik konu gündeme geldi. 

Ancak kendilerine Cumhur (Halk) ittifakı adını veren iktidar partisinin Düzce'de ki temsilcilerinden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'ndan ses çıkmıyor. Yaşanan sorunlar karşısında Düzcelilerin desteğini alarak gen iktiar hem iktidara ortak olan AK Parti ve MHP İl başkanlarının sessizliği kamuoyunda tepkilere neden olmaya başladı. 

Sadece işlerine geldiğinde sessizliklerini bozan, CHP, İYİ Parti gibi partilerin il başkanlarının kedilerine dokunduklarında sadece o partilere cevap vermek için harekete geçen Keskin ve Caboğlu'nun Düzce kamuoyunda puanları her geçen gün düşüyor. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Bunlarin önüne parayi at arkasina geç
  Bunlarin önüne parayi at arkasina geç
  26.09.2021 20:01

  Barinak yaptirmak lazim bunlar için!

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  26.09.2021 12:30

  Akape ve Mehapeleri bir tek yağmurlu havada seviyoruz. Gözleri yaşlı, kafaları eğik oluyor. Sanki suçlarını biliyorlar gibi. Akape ve mehape şunu bilmeli ki sadece karşı tarafa çamur, iftira atarak kendinden olana vatansever, karşı taraftan olana vatan haini demekle olmuyor. Artık sığ siyasetten çıkıp vizyon sahibi bir düşünceye bürünmeleri gerek. Caboğlu Düzce'de vizyon sahibi olmayan bir il başkanı, misyonu zaten belli...