Cumhur ittifakı işine gelmeyen konularda ses çıkarmıyor

DüzceSonHaber

Cumhur ittifakı işine gelmeyen konularda ses çıkarmıyor
26.09.2021 - 11:58
Haber Merkezi
2

Düzce'de son 3 aydır bir çok sosyal ve ekonomik konu gündeme gelmesine rağmen Cumhur (Halk) ittifakı il başkanlarından bir ses çıkmaması tepkilere neden olmaya başladı.

Türkiye ve Düzce'de bir çok sosyal ve ekonomik konu vatandaşları zorlamaya devam ediyor. Özellikle Düzce'de ekmek zammı, fındık fiyatlarında yaşanan düşüş, TMO'nun fındık almayı yavaşlatması ve FERRO firmasının kendi politikaları doğrultusunda fındık piyasasına müdahale etmesi, 2 milyonluk valilik dış cephe giydirmesi, Düzce'de yaşanan kira artışları ve bir çok öğrencinin yurtlara yerleştirilememesi, TEM otoyolu Gümüşova mevkiinde aylardır süren yol çalışmaları, Akçakoca yolunda çöken yolun yapılmamamış olması, çeşmelerden bazı köylerde çamur akması gibi bir çok sosyal ve ekonomik konu gündeme geldi. 

Ancak kendilerine Cumhur (Halk) ittifakı adını veren iktidar partisinin Düzce'de ki temsilcilerinden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'ndan ses çıkmıyor. Yaşanan sorunlar karşısında Düzcelilerin desteğini alarak gen iktiar hem iktidara ortak olan AK Parti ve MHP İl başkanlarının sessizliği kamuoyunda tepkilere neden olmaya başladı. 

Sadece işlerine geldiğinde sessizliklerini bozan, CHP, İYİ Parti gibi partilerin il başkanlarının kedilerine dokunduklarında sadece o partilere cevap vermek için harekete geçen Keskin ve Caboğlu'nun Düzce kamuoyunda puanları her geçen gün düşüyor. 


Editör: A. Gölge