AK Parti Düzce il yöneticisi ters kelepçeyle göz altına alındı

DüzceSonHaber

AK Parti Düzce il yöneticisi ters kelepçeyle göz altına alındı
22.12.2021 - 20:38
Haber Merkezi
3

AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyesi Erkan Öner, Ağrı’da polise hakaret ettiği gerekçesiyle ters kelepçe takılarak göz altına alındı.

İddiaya göre iş seyahati için gittiği Ağrı’da uçağa yetişmek için havaalanına gelen Erkan Öner, burada polislerle tartıştı. Polise “Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?” diyerek hakaret eden AK Parti Düzce İl Başkan Yardımcısı Erkan Öner, polise hakaret ettiği gerekçesiyle ters kelepçe takılarak gözaltına alındı.

Diğer yandan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in yönetim kurulu üyesine sahip çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu oldu. Kamuoyu İl Başkanı Keskin’in il yönetim kurulu üyesine sahip çıkarak iddiaların gerçekliğinin araştırılması gerektiği kanaatine buluştu.

Erkan Öner, ‘Hava alanında uçağa yetişmek için bayan polis memuruna acele etmesi ricasından bulundum.  Bayan polis memurunun ters cevap vermesi üzerine lütfen işinizi yapın demem üzerine içerden çıkan birkaç polis memuru beni ters kelepçe ile göz altına aldılar. Şu an Emniyet Müdürlüğünde göz altındayım. Bu işi yapan polis memurlarından şikayetçiyim. Davamdan vazgeçmeyeceğim.’diye konuştu


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Emekli
  Emekli
  23.12.2021 15:57

  Siz benim kim olduğumu biliyormusunuz sicilini ver bana görüşecez lan sizle işim bitmedi...Allahım ne zaman bitecek bu tekerleme?Devri dönemi bitmeyen bu terbiyesizlik dunyada başka hangi ülkede var acaba?

 • Düzceli
  Düzceli
  23.12.2021 00:01

  Kendisini dinlemeyip iyi partililerle sarmaş dolaş olan partisinin belediye meclis üyesine sahip çıktığı gibi onada sahip çıkar merak etmeyin. Önceki başkandan sonra belki düzeltirler dedik ama daha 10 kişiyle yönetim toplantısı yapamıyorlar ana kademesinden tut gençlik kollarına kadar gelen gideni aratırmış. Ak partiyi düzcede bitiren kadrosunuz yazıklar olsun.

 • By Zek
  By Zek
  22.12.2021 21:09

  Siz benim kim olduğu biliyormusunuz!!!