Bu sözleri siz verdiniz 2 yılda yetişir mi?

DüzceSonHaber

Bu sözleri siz verdiniz 2 yılda yetişir mi?
13.01.2022 - 15:32
Güncelleme 13.01.2022 - 15:33
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, göreve gelmeden önce Düzcelilere verdiği sözleri proje kitabında toplamıştı. Aradan geçen süre içerisinde verilen bazı sözler yerine getirilirken bazıları ise halen yapılmadı. Görev süresi 2 yıldan az kalan Özlü’nün verdiği sözlerinin tamamını tutup, tutmayacağı merak edilirken, spor alanında verdiği sözlerinde yerine gelmediği gözlendi.

Özlü proje kitabında Düzce’ye 150 milyonluk dev yatırım yapacağının sözünü vermişti. Bu yatırım içerisinde 15 bin 81 kişilik modern stadyum, amatör spor kulüpleri için hizmet binaları, antrenman sahaları, her spor dalı için uygulama alanları, Düzce Sporcu Fabrikası, ülkeye sporcu yetiştirilecek altyapı ve sporun finansmanı için AVM yer alıyordu. Ancak aradan geçen 3 yıllık süre içerisinde spora dair verilen sözlerle ilgili bir ilerleme görülmezken, kalan 2 yılda da yapılması hayal gibi görünmeye başladı.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • süleyman balcı
  süleyman balcı
  16.01.2022 14:19

  bırak bu dönem.ikinci dönemindede yapamaz.

 • Düzce
  Düzce
  13.01.2022 23:06

  Siyaset demek yalan demek inancındayım.Seçim zamanı her şey güllük gülüstanlık anlatılır kanki olurlar,seçimi kazanırlar randevu ile görüşürler seçipte insanları.