Çocuk acilin açılmasını sağlayın

DüzceSonHaber

Çocuk acilin açılmasını sağlayın
10.03.2022 - 10:52
Haber Merkezi
1

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, zaman zaman yaptığı programlarda Atatürk Devlet Hastanesi’ne doktor ataması yapıldığını, MR cihazı alındığı kamuoyuna duyururken, Düzceliler Çocuk Acil Servis açılmasını istiyorlar.

Düzce Üniversitesi’nde personel yetersizliği nedeniyle çocuk acil servisi bir açılıp, bir kapanırken Düzceliler çocukları acil müdahaleye ihtiyaç olduğunda ne yapacaklarını bilemez hale geliyor.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne sık sık doktor atandığını ileten ve kamuoyunu aydınlatan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in doktor atamalarının yanı sıra Düzce’de çocuk acil servisi açılması için Sağlık Bakanlığı ile görüşmelerde bulunması bekleniyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Erhan bulut
    Erhan bulut
    12.03.2022 19:12

    Kadin dogum ve çocuk hastanesi olmasi gerekiyor artik.her ilde bu hastaneler v ar bizim burda neden yok kadin dogum ve çocuk hastanesi.