Sadece sıfatı Düzce Milletvekili !

DüzceSonHaber

Sadece sıfatı Düzce Milletvekili !
26.05.2022 - 15:44
Kaynak: Haber Merkezi

TSO eski Başkanı Fahri Çakır, TBMM’de Düzce Milletvekili sıfatını taşımaya ve Düzcelilerin AK Parti’ye göstermiş olduğu teveccüh ile meclise girmeyi başarırken, Düzce’nin ne hüznünde ne sevinince yanında olmamaya devam ediyor. Trabzon günlerinde Trabzonspor’un şampiyonluğunu tebrik eden TSO eski Başkanı Çakır’ın Düzcespor’un şampiyonluk kutlamalarında yer almaması Düzce’yi ne kadar önemsediğini de gösteriyor.

TSO eski başkanı olan TSO’yu yönettiği dönemde de başarısızlıklar elde eden Fahri Çakır, halkın AK Parti’ye olan teveccühü ile milletvekili olarak Düzce Milletvekili sıfatını kazandı. Ancak Düzce Milletvekili sıfatı ile TBMM’de yer alan, milletvekili olmanın avantajlarını taşıyan Çakır’ın Düzce ile yaşadığı kan uyuşmazlığı her resmi yada özel günde ortaya çıkıyor.

Son olarak yıllardır şampiyonluk özlemi çeken Düzcespor’un yanında olmak yerine kayıplara karışan, sadece sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmakla yetinen Çakır, Ankara’da düzenlenen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı Trabzon Günleri’nde ortaya çıktı.

Çakır burada yaptığı konuşmada Trabzonspor’un şampiyonluğunu kutladı.   


Editör: D. Son Haber