Çocuk hastalıkları ve Kadın Doğum bölümü törenle açıldı

DüzceSonHaber

Çocuk hastalıkları ve Kadın Doğum bölümü törenle açıldı
6.11.2023 - 18:17
Haber Merkezi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Ek Hizmet binasında hizmet vermeye başlayan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hizmet Birimleri Törenle Açıldı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Ek Hizmet binasında hizmet vermeye başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Acil Servisi, Çocuk Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım hizmet birimlerinin açılışı, Düzce Valisi Selçuk Aslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve protokol üyelerinin katıldığı törenle yapıldı.

Vali Selçuk Aslan’ın açılış konuşmalarıyla başlayan programda; Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve  Ercan Öztürk, yaptığı konuşmalar da; Yeni hizmet birimlerinin Düzce ve bölgesine hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi 85 bin m2 üzerine kurulmuş olan Muncurlu ek hizmet binasında 145 yatak, 33 poliklinik, 3 ameliyathane, 2 kadın ve çocuk acil servis bölümü, 33 hekim, 110 hemşire ile birlikte günlük yaklaşık 2 bin hastaya hizmet veriliyor. Muncurlu ek hizmet binamızda ayrıca; Fizik tedavi hastalarımıza da hizmet verilmeye devam edilecek.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ak Parti, Gündem, Sağlık, Düzce