BelTur kalitesini perçinledi

Düzce Son Haber

BelTur kalitesini perçinledi
15.02.2024 - 15:49
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediyesi iştirak şirketi BelTur A.Ş., kuruluş amacı doğrultusunda önemli çalışmalar gerçekleştirirken, kurumsal manada da ISO 9001:2015 sertifikasını alarak, kalitesini perçinledi.

Düzce Belediyesi, kültür sanat, sportif ve turizm alanında birçok yeniliği Başkan Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri, öncülük etmesi ve yapılan yatırımlarla Düzcelilerle buluşturmaya devam ediyor.

Başkan Özlü’nün göreve gelmesinin ardından şehrin turizm anlamında ivme kazanması adına kurulan iştirak şirketi BelTur A.Ş., proje ölçekli çalışmaların hayata geçirilmesi, Düzce’nin turizm potansiyelinin sağlıklı şekilde ortaya çıkartılması için önemli bir misyonu yerine getiriyor.

Bu kapsamda gastronomiden günü birlik tur gezilerine, doğa turizminden deniz turizmine kadar Düzce’nin önemli yatırımlarla buluşturulmasını sağlayan BelTur, Mutfak Sanatları Merkezi ile de yöresel yemeklerin Türkiye ve Dünya ölçeğinde tanınması noktasında önemli görev görüyor.

MSM ile Düzce’nin yöresel lezzetlerinin tanıtımında önemli rol oynayan, aynı zamanda dünyaca ünlü isimlerin katılımıyla düzenlediği workshop programlarıyla şehrin tanıtımına büyük katkı sağlayan Beltur, aldığı ISO 9001:2015 sertifikası ile başarılı çalışmalarını ileri noktaya taşımış oldu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    15.02.2024 16:39

    Gülerim sadece.Rezilliklerine mi aldılar.