Özlü’den Altınkayık’a tam destek

DüzceSonHaber

Özlü’den Altınkayık’a tam destek
14.11.2023 - 10:12
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Yığılca Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Altınkayık’a tam destek verdi.

Düzce’de çeşitli kurumlarda memur ve yönetici olarak görev yapan, yaklaşık 35 yıldır kamu görevlerindeki tecrübelerini Yığılca’nın gelişmesi, tanınması ve hizmetlerine yönelik kullanmak için AK Parti’den Yığılca Belediye Başkan Aday Adayı olan Fahri Altınkayık, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti.

Bir süre görüşme yapan iki isim Yığılca’da bugüne kadar yapılan yatırım ve hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

Özlü, Altınkayık’a tam destek verirken, Yığılca’nın gelişmesi ve tanınması için kendi üzerine düşeni yapacağını söyledi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    14.11.2023 14:03

    Özlü sen Düzceye birşeyler yap,Keleşin yaptıklarını söktün kırdın beceriksiz bir çalışman var.Atamızın huzurana resmi törenlerde çelenk koymaya gitmeyen bir başkansın.çıkamadın Bakanlık kompleksinden işi bilmeyenler ordusu yanında Keleşin rüzgarı kadar olamadın.