Boğaziçi'nde İbrahim Ercan’a tam destek

DüzceSonHaber

Boğaziçi'nde İbrahim Ercan’a tam destek
23.11.2023 - 14:41
Güncelleme 23.11.2023 - 14:42
Kaynak: Haber Merkezi

 

Seçildiği günden bugüne kadar yaptığı hizmet ve çalışmalarla belde halkının 7’den 77’ye sevgisini kazanan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan'ın bir dönem daha adaylığı kesinleşti. Temayülden birinci çıkması beklenen Ercan’ın beldede yapılan anketlerde de ismi büyük farkla önde çıktı.

AK Parti'den iki dönem başarılı belediye başkanlığı yapan, Boğaziçi'nde toplu konuttan düğün salonuna, doğalgazdan sosyal belediyeciliğe, altyapıdan gönül belediyeciliğine kadar her alanda önemli çalışmalar gerçekleştiren Ercan'ın bir dönem daha aday gösterilmesi bekleniyor.

İkinci başkanlık döneminde vatandaşa verdiği sözlerin tamamına yakınını yerine getiren ve halkın önemli desteğini kazanan İbrahim Ercan'ın AK Parti'nin Düzce'deki başarılı belediye başkanları arasında olduğu gözleniyor.

 Ercan'ın karşısına çıkan aday adaylarının seçmen nezdinde yeterli karşılıkları olmadığı belirtilirken,  AK Parti'nin Boğaziçi Belediyesi'ni kaybetmemek için riske girmeyeceği ve İbrahim Ercan'ın bir dönem daha aday gösterileceği belirtiliyor.

Ayrıca yapılacak temayül yoklamalarında da Ercan’ın birinci çıkacağı kesinleşirken, yapılan daha önceki anketlerde de en yakın rakibine hatırı sayılır fark attığı gözlendi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.