Ruhi Kurnaz’dan Özlü’ye tam destek

Düzce Son Haber

Ruhi Kurnaz’dan Özlü’ye tam destek
4.03.2024 - 09:56
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce eski Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz, uzun yıllar sonra aktif siyasi hayatına geri döndü. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye tam destek veren Kurnaz, mahallelerde seçim çalışmalarına başladı.

Düzce’nin en zor dönemleri olan 1999 depremlerinde Düzce Belediye Başkanı olarak görev yapan ve Düzce’nin yeniden ayağa kalkması için büyük çaba harcayan Ruhi Kurnaz aktif siyasi hayata geri döndü. Uzun yıllardır kendi işleri ile meşgul olan Kurnaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye destek vermek için mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Kurnaz, Başkan Özlü’nün Düzce için büyük şans olduğunu dile getirerek “Düzce’de belediye başkanı olduğum dönemde iki büyük deprem yaşadık. O dönemde yıkılan Düzce’ye ne bir bakan ne bir milletvekili geldi. Bizi adeta unuttular. Depremin üzerinden günler geçtikten sonra yemek, ekmek ihtiyaçlarımız devlet tarafından karşılanmaya başladı. Şimdilerde bakıyorum. 23 Kasım depremini yaşadık. Depremin olmasının üzerinden yarım saat geçtikten sonra Düzce’ye helikopterler, bakanlar geldi. En önemlisi bakanlık yapan Belediye Başkanımız Faruk Özlü sahadaydı. Hükümet Düzce’de bakanını belediye başkanı yaptı. Faruk Özlü Düzce için büyük şanstır. Gelecek dönemde de Düzce’nin en güzel yerde olması için elinden geleni yapacaktır” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    4.03.2024 11:00

    Al birini vur ötekine.Kesin Ruhi KURNAZIN işi vardır kokusu çıkar.Özlüye öğretsin Beyköydeki kopan su hattının üç günde nasıl yapıldığını.Beceriksiz Özlü ve ekibi 15 gün halkı susuzluktan rezil etti,tankerlerle su dahi göndermedi mahalleye.