Başkan Adayı Sübekçi, sağlık çalışanlarını unutmadı

Düzce Son Haber

Başkan Adayı Sübekçi, sağlık çalışanlarını unutmadı
14.03.2024 - 18:39
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Gümüşova Belediye Başkan Adayı Kenan Sübekçi, 14 Mart tıp bayramı sebebi ile ilçede çalışmalarını sürdüren sağlıkçıları ziyaret ederek, günlerini kutladı.

AK Parti Gümüşova Belediye Başkan Adayı Kenan Sübekçi, Gümüşova'da sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Gümüşova Entegre hastanesinde ilk olarak doktorları ziyaret eden Sübekçi, burada bulunan doktorların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Görev yapan doktorları görevleri başında tek tek ziyaret edip, 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Sübekçi, daha sonra ilçede görevde bulunan sağlık çalışanları, eczaneler gibi kuruluşları da ziyaret ederek 14 Mart tıp bayramlarını kutladı.

Vatandaşa hizmet noktasında en kutsal görevlerden birinin de doktorluk olduğunu belirten Başkan adayı Kenan Sübekçi, “14 Mart Tıp Bayramı, bundan 100 yıl önce 1919 yılında birinci dünya savaşı sonrasında İstanbul’un işgal edildiği yıllarda tıp öğrencilerinin yabancı işgal kuvvetlerine karşı başlattıkları protestodur. Günümüzde tıp alanında önemli mesafeler kat ettik. Bunda Sayın Cumhurbaşkanımızın, sağlık bakanlarımız ve hükümetimizin ufku ve öngörüsü olduğu gibi fedakarhane bir şekilde bu işi yapan değerli hocalarımız ve sağlık çalışanlarımızın emek ve katkıları var. Bugün dünyanın birçok ülkesinin başaramadığını başardıysak bu güçlü duruşun ve birlikteliğin neticesindedir diye düşünüyorum. Düzce'de ve Gümüşova'da da çok önemli sağlık kurumları var. Hepsini gezmeyi çok arzu ederiz. Ben bütün hastanelerimizdeki sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.