Yılmaz Yıldız yoksa kentsel dönüşümde yok

Düzce Son Haber

Yılmaz Yıldız yoksa kentsel dönüşümde yok
19.03.2024 - 12:12
Güncelleme 2.04.2024 - 04:51
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Çilimli Belediye Başkan Adayı Yılmaz Yıldız 31 Mart seçimleri için aralıksız çalışıyor. Özellikle Çilimli’de kentsel dönüşüm projesinde mevcut Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile birlikte büyük emeği olan Yıldız’ın seçimleri kaybetmesi durumunda projenin aksaklığa ladesbet giriş uğrayacağı konuşuluyor.

AK Parti Çilimli Belediye Başkan Adayı Yılmaz Yıldız, mevcut Belediye Başkan Muhsin Yavuz ile birlikte ilçede başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi’nde büyük emek harcadı. Çilimli Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde projenin işleyişi ile ilgili ciddi adımlar atan Yıldız’ın projeyi yürütecek yüklenici firmalar ile görüşmeler yaparak, yüklenici firmaların büyük bölümünü tanıması projenin daha hızlı ilerlemesine yardımcı oldu.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala ilçede halkın büyük teveccühü ile karşılaşan Yıldız’ın seçimleri kaybetmesi durumunda ise ilçede başlayan kentsel dönüşüm projesinin aksaklığa uğrayacağı iddia edildi. Bu sebeple projenin durmaması ve aksaklığa uğramaması için ilçe halkının Yıldız’ı tercih ederek seçimlerinde bu yönde karar vermeleri bekleniyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.