Kenan Sübekçi Gönülleri fethetti

Düzce Son Haber

Kenan Sübekçi Gönülleri fethetti
19.03.2024 - 16:35
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Gümüşova Belediye Başkan adayı Kenan Sübekçi, seçim çalışmaları çerçevesinde ilçede kurulan pazaryerini ziyaret etti. Burada pazarcılık yapıp vatandaşlara ürün satışı yapan Sübekçi gönülleri fethetti.

Seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam eden AK parti Gümüşova Belediye Başkan adayı Kenan Sübekçi, son olarak pazaryerini ziyaret etti. Burada halk ile bir araya gelen Başkan Adayı Sübekçi, pazar tezgahının başına geçerek satış işlemleri gerçekleştirdi. Bir Belediye Başkan adayı olarak halktan uzak olmadıklarını ve her zaman vatandaşlarla bir arada olduklarını vurgulayan Sübekçi, " Bugün ilçemizde kurulan pazaryerini ziyaret ettik. Burada halkımız ile bir araya geldik. Onlarla hasbihal ederken, bir pazarcı esnafımızın tek başına olduğunu görünce yardımcı olmak için yanına geldik. Pazarcılık yaparak insanlarımıza en iyi ürünleri bizzat ulaştırmayı seçtik. Pazar esnafımız bizlere her hafta en taze ürünleri ulaştırıyor. Her meslekte olduğu gibi bu mesleğinde zorlukları var. Pazarcı kardeşlerimiz ağabeylerimiz bizlerden bazı talepleri oldu bu taleplerini en hızlı şekilde hayata geçirip onların sorunlarını ortadan kaldıracağız" şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.