Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor

Düzce Son Haber

Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor
Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor Tüm anketler Yılmaz Yıldız diyor
20.03.2024 - 16:29
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

31 Mart yerel seçimlerine 10 gün kala yapılan tüm kamuoyu araştırmalarında AK Parti Çilimli Belediye Başkan Adayı Yılmaz Yıldız yakın rakiplerine büyük fark atmaya başladı.

31 Mart Yerel Seçimlerine 10 gün gibi kısa bir süre kala belediye başkan adayları seçim çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

Çilimli ilçesinde de Çilimli Belediye Başkan Yardımcılığı yapan ve siyasi olarak tecrübeli olan AK Parti Çilimli Belediye Başkan Adayı Yılmaz Yıldız projeleri ile ön plana çıkmaya başladı.

Son dönemde yapılan tüm kamuoyu araştırmalarında da Yılmaz Yıldız ismi rakiplerine göre açık ara önde çıkmaya başladı. Çilimli halkı tecrübeden yana oy kullanacağını dile getiriyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Genç atsız
  Genç atsız
  21.03.2024 09:18

  Yorumları niye paylaşmıyorsun, piç kuruları

 • Şerefiye Mah : Genç Atsızlar
  Şerefiye Mah : Genç Atsızlar
  20.03.2024 21:38

  Algı yapmayın yalandan, Yılmaz Yıldız dayatma aday oldu. Son güne kadar aday olmayacağım diyordu. Yıldız’ın başkanlık yapmayacağı 6 ay sonra görev değişikliği yapılacağını herkes biliyor. Çilimlide akp devri bitmiştir. Sayın Bayrak’ a hayırlı olsun.