Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek

Düzce Son Haber

Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek
Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek Milletvekili Öztürk’ten Yıldız’a tam destek
21.03.2024 - 13:14
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti Çilimli Belediye Başkanı Adayı Yılmaz Yıldız’a tam destek verdi. İlçede yürütülecek projelerin Ankara ayağına tam destek vereceklerini söyleyen Öztürk, Çilimli halkından destek istedi.

Çilimli’de seçimleri kazanmasına kesin gözü ile bakılan AK Parti Çilimli Belediye Başkan Adayı Yılmaz Yıldız’a, Milletvekili Ercan Öztürk’ten tam destek geldi.

İlçede seçim çalışmalarına katılan Öztürk, Çilimli Belediyesi tarafından ilçenin lehine olan tüm projelerde milletvekili olarak elinden gelen desteği vereceğini söyleyen Öztürk “Belediye Başkan adayımız Yılmaz Yıldız, Çilimli Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş tecrübeli bir isim. İlçede başlatılan kentsel dönüşüm projesi AK Parti belediyeciliğinin en büyük göstergesidir. Bundan sonra Çilimli’nin gelişmesi ve ilerlemesi için gelecek tüm taleplerin yerini bulması için Ankara’da elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.