Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak

Düzce Son Haber

Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak
Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak Boğaziçi’ne 10 yıl hizmet etti! Yeni projeler beldeyi ayağa kaldıracak
25.03.2024 - 13:13
Güncelleme 25.03.2024 - 13:13
Kaynak: Haber Merkezi

 

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, beldede 2 dönemdir başarılı bir şekilde yürüttüğü belediye başkanlığı görevine 1 dönem daha devam etmek istiyor. Yeni dönemde yapacağı projeleri ile beldeyi atağa ve ayağa kaldıracak olan Ercan, bambaşka bir Boğaziçi için söz verdi.

31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kala adaylar arasındaki rekabet iyice kızıştı. Özellikle Boğaziçi Beldesi’nde belediye başkanlığı seçimleri için tüm adaylar seçim çalışmalarına devam ederken, mevcut Başkan İbrahim Ercan hem yaptıkları hem yapacakları ile ön plana çıkmaya başladı.

Seçimleri 31 Mart olmadan kazanan ve sadece mazbata almayı bekleyen Ercan, projeleriyle de beldeyi hem atağa hem ayağa kaldıracak.

Beldelerin, belediye gelirlerinin kısıtlı ve az olmasına rağmen 2 dönemdir ciddi projeler yapan ve Boğaziçi’nin çehresini değiştiren Ercan, yeni dönemde de ciddi projelerle hem mevcut mahallelerde hem yeni katılan mahallelerde ciddi çalışmalar yapacak.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.