Düzce halkından Özlü’ye tam destek

Düzce Son Haber

Düzce halkından Özlü’ye tam destek
Düzce halkından Özlü’ye tam destek Düzce halkından Özlü’ye tam destek Düzce halkından Özlü’ye tam destek Düzce halkından Özlü’ye tam destek Düzce halkından Özlü’ye tam destek Düzce halkından Özlü’ye tam destek
26.03.2024 - 10:57
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Pazar gününü vatandaşlarla iç içe geçirdi. 23 Nisan Parkı’nı ziyaret ederek çocuklar ve aileleri ile sohbet eden Özlü’ye, yatırımları için teşekkür eden vatandaşlar, “Desteğimiz sizinle beraber” dediler.

5 yıllık görev süresinde Düzce’yi ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ ile buluşturarak, kalkınma ve gelişme sürecini başlatan Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimleri rekor oyla kazanarak bu şahlanış sürecinin devam etmesini hedefliyor. Bu kapsamda ayrıştırmadan toplumun tüm kesimleri ile buluşarak, üzerinde uzun bir süredir çalıştığı yeni dönem projelerini anlatan Özlü, vatandaşlardan 31 Mart seçimleri için destek istiyor.

Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Başkan Özlü, Pazar gününü dolu dolu vatandaşlarla iç içe geçirdi. Düzce’ye kazandırdığı ve her yaştan çocuğa hitap eden 23 Nisan Parkı’nda çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Özlü, vatandaşların hal hatırını sordu. “Benden bir isteğiniz ve arzunuz var mı” sorusunu da yönelten Özlü, özellikle çocuklar tarafından sevgi ile kucaklandı. 23 Nisan Parkı başta olmak üzere hayata geçirdiği projeler için Özlü’ye teşekkürlerini ileten vatandaşlar, “Siz iyi olun yeter, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Desteğimiz sizinle beraber” ifadelerini kullandılar.

İftar öncesi seçim otobüsü ile mahallelerde seçim turu atarak vatandaşları selamlayan Özlü, çocuklara oyuncak dağıttı. Başkan Özlü, iftarın ardından ise Konuralp’te kafe ziyaretleri gerçekleştirdi, gençlerle ayaküstü sohbet ederek taleplerini diledi.  


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.