Başkan Özlü’den KSS turu

Düzce Son Haber

Başkan Özlü’den KSS turu
Başkan Özlü’den KSS turu Başkan Özlü’den KSS turu Başkan Özlü’den KSS turu Başkan Özlü’den KSS turu
30.03.2024 - 13:50
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, beraberinde ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte seçim turu gerçekleştirdi. Seçim otobüsü ile Küçük Sanayi Sitesi (KSS) ve Yeni Sanayi Çarşısını dolaşan Özlü ve Şengüloğlu, esnafları selamlayarak, hediyeler dağıttı.

Aday adaylığı sürecini halkla iç içe geçiren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları doğrultusunda gün boyu birçok ziyaret gerçekleştiriyor. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Özlü’nün son durağı KSS ve Yeni Sanayi Çarşısı oldu.

Seçim otobüsünde AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte sanayi esnaflarını selamlayan Başkan Özlü, aynı şekilde esnafların teveccühleri ile karşılaştı. Esnaflara hediyeler vermeyi de ihmal etmeyen Özlü, seçimlerde desteklerini beklediğini iletti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.