Demircan’a vatandaş tokadı

Düzce Son Haber

Demircan’a vatandaş tokadı
2.04.2024 - 12:07
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Gölyaka Belediye Başkanlığı görevindeyken kendisini halktan üstün gören ve Gölyaka’ya gereken hizmeti yapmayan Yakup Demircan’a sandıkta halk tokadını vurdu. Demircan seçimlerde belediye başkanı olarak avantajlı olmasına rağmen seçimleri kaybederek siyaset çöplüğündeki yerini aldı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, göreve geldiği günden 31 Mart yerel seçimlerine kadar ilçede yeterli hizmeti ve çalışmayı yapamadı. Kendisini halktan üstün gören ve zaman zaman vatandaşları aşağılayan Demircan’a en büyük tokat yine halktan geldi. Göstermelik çalışmalar yapan ancak ilçeyi hak ettiği konuma getiremeyen, verdiği bir çok sözü yerine getirmeyen Demircan, belediye başkanı olarak avantajlı girdiği seçimleri kaybetti. Gölyaka’da MHP’li isim Muzaffer Coşkun seçimleri kazanırken, Demircan ise siyaset çöplüğündeki yerini aldı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • GÖLYAKALI
  GÖLYAKALI
  3.04.2024 14:22

  18 UYGULAMASINDA BİR SÜRÜ İNSANIN HAKKI HUKUKU YENDİ ÜZÜNTÜDEN KALP KRİZİ GEÇİRENLER OLDU BİR SÜRÜ GARİBANIN YERLERİNİ AYRIMCILIK YAPARAK PEŞKEŞ ÇEKTİ

 • GÖLYAKALI
  GÖLYAKALI
  3.04.2024 14:18

  18 UYGULAMASI İLE YANDAŞLARINA EN GÜZEL YERLERİ PEŞKEŞ ÇEKTİ İNSAN VE MİLLET AYRIMI YAPIP BİLEREK MAĞDUR ETTİ