AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’ndan 10 Kasım mesajı

DüzceSonHaber

AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’ndan 10 Kasım mesajı
9.11.2023 - 17:04
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Şengüloğlu mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde saygı, özlemle ve minnetle anıyoruz. Büyük önder bizlere milletimiz için birçok değerli miras bıraktı. Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkarak, birlik ve beraberlik içinde bu mirası gelecek nesillere aktarma sorumluluğunu hep birlikte taşıyoruz.

Bugün, Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda bir araya gelerek, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Cumhuriyetimizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak, onun ilke ve devrimlerine bağlı kalmak, millet olarak ortak değerlerimizin bilincinde olmak, ülkemizi daha ileriye taşıma azmiyle dolmamıza vesile olacaktır.

10 Kasım, sadece bir anma günü değil, aynı zamanda birbirimize daha çok sarıldığımız, duygularımızı paylaştığımız bir gün olmalı. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ak Parti, Gündem, Yaşam, Düzce