AK Parti Düzce teşkilatında sular kaynamaya başladı

DüzceSonHaber

AK Parti Düzce teşkilatında sular kaynamaya başladı
10.06.2021 - 10:38
2

Kamuoyunda büyük tepkilere neden olan Düzce Belediyesi’nin yeni logosunun oylanacağı belediye meclis toplantısına katılmayan Başkan Faruk Özlü’ye parti içinden tepkiler yükselmeye başladı.

Belediye başkanı seçildiği günden beri halkın oylarıyla seçilen belediye meclisini kale almayan ve hiçbir meclis toplantısına katılmayan Başkan Faruk Özlü’ye AK Parti içinden büyük rahatsızlığa neden oluyor.

EMRİVAKİ YAPTIĞI  LOGO OYLAMASINA BİLE KATILMADI

Düzce Belediyesinin yeni logosunun oylandığı 7 Haziran pazartesi günü yapılan son meclis toplantısında  gözler Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü aradı.  Yeni Logonun tartışılıp oylanacağı tarihi meclis toplantısına katılmayı bir görev bilen AK Parti milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin'in tarihi oturumda yerlerini alırken, partinin iki önemli ismini kale almayan Başkan Özlü teşkilat içinde ciddi sıkıntıya neden olduğu öğrenildi.

GEREKEN YAPILIR

Özellikle milletvekili Fahri Çakır'ın durumdan oldukça rahatsız olduğu ve yakın çevresine "Bizler Faruk beyin  bakanlık geçmişine saygı gösterip bakanım diye hitap ederken o bizi mecliste yalnız bıraktı. Benim de milletvekili olduğum unutulmasın. Gereken yapılır" dediği öğrenildi.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Rahatsız
  Rahatsız
  10.06.2021 15:05

  Ne halkının ne atasının karşısına çıkar ne de resmi günlerde görünür bakanlık yaptı diye kendini protokolde küçük görmek istememesi tam bir özgüven eksikliğidir

 • Düzceli
  Düzceli
  10.06.2021 10:52

  Gerekeni yapılsın resmi törenlerde bile ATATÜRK’ün çelenk koyma törenine katılmıyor.İlin valisi geliyor bşk gelmiyor hayırdır 15-20 ay Bakanlık yaptın hepsi bu yani Ak partiden olmasan zaten halk yüzüne bakmayacak tanımayacak ÖZLÜ.