Akçakoca halkı kültür gezisi kapsamında İstanbul’da

Düzce Son Haber

Akçakoca halkı kültür gezisi kapsamında İstanbul’da
24.02.2024 - 11:11
Kaynak: Haber Merkezi

 

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, birkaç gün önce ameliyat olduğu ayağındaki alçılar henüz kurumadan vatandaşlarla bir araya geldi. Kültür turları kapsamında İstanbul'da bulunan kutsal mabetlere doğru yola çıkacak olan Akçakocalıları tekerlekli sandalye ile uğurlamaya gelen başkan Yanmaz'a kadınlar dualar etti. 

Kültür turları kapsamında Akçakoca'daki hemşehrilerini İstanbul'a ücretsiz gönderen Okan Yanmaz, bu sabah saat 5'te otobüslerin hareket edeceği noktaya bizzat gelerek yolcuları uğurladı. 

5 otobüs dolusu kadın, rehberler eşliğinde, başta Ayasofya camii olmak üzere İstanbul'daki tarihi ve turistik yerler ile mabetlerini gezecek. Her gün otobüslerin hareket ettiği noktaya bu kez ayağındaki alçısı ve tekerlekli sandalyesiyle giden Başkan Yanmaz, kadınlara hayırlı yolculuklar diledi. 

Hayatları boyunca Ayasofya camiine gitmemiş olan kadınların akın akın katıldıkları kültür turlarını ücretsiz olarak tertip eden Başkan Yanmaz'a, kadınların tepkisi ise oldukça sıcak ve samimi oldu. 

Bu şansı kendilerine tanıdığı için Başkan Yanmaz'a teşekkür eden kadınlar, bir an önce sağlığına kavuşarak ayağa kalkması için Okan Yanmaz'a dualar ettiler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.