Yol çöktü muhalefet zaten çökük

DüzceSonHaber

Yol çöktü muhalefet zaten çökük
8.04.2022 - 11:27
Haber Merkezi

Akçakoca’nın Edilli mevkiinde heyelan nedeniyle çöken yolda milletin parası heba olurken, iktidar partisi temsilcilerinin duruma sessiz kaldığı gibi muhalefetin de sessiz kalması tepkilere neden oluyor.

Düzce ile Sakarya arası bağlantıyı sağlayan ve yaşanan heyelan nedeniyle adeta kağıt gibi yırtılarak zarar gören Karadeniz Sahil Yolu Edilli mevkii birkaç gündür ülke gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Konuyla alakalı iktidar partisi ve ortağı MHP temsilcilerinin sesi çıkmadığı gibi her konuda fikri olan muhalefet partisi temsilcilerinin de sesi çıkmıyor.

Özellikle CHP İl Başkanı Semih Cemşit ile İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in konuya sessiz kalması kamuoyunda tepkilere neden olmaya başladı.

Düzceli vatandaşlar “Muhalefet partisi il başkanlarının hemen her konuda bir fikri var. Oldukça zeki yorumlarla eleştiriler yapıyorlar. Ancak bu konuda sessiz kaldılar. Bu yolun çökmesi vatandaşın aleyhine bir durum. Vatandaşın verdiği vergiler bu şekilde heba olurken sessiz kalmaya hakları yok” dediler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.