CHP Düzce örgütünden Ankara çıkarması

CHP Düzce örgütünden Ankara çıkarması
17.11.2021 - 09:48
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve Merkez İlçe yönetimi parti grup toplantısına katılmak üzere Ankara'ya gitti. Heyet Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin üst düzey yöneticileri ile bir araya gelerek hem yeni yönetimi tanıttı hemde projelerini anlattılar.


CHP Düzce İl örgütünde yapılan kongrelerin ardından belirlenen il ve merkez ilçe yönetimleri Ankara'ya giderek CHP Grup toplantısına katıldı. TBMM'de gerçekleştirilen toplantının ardından heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkan vekili Özgür Özel, Milletvekilleri Engin Özkoç, Engin Altay ve Mahmut Tanal'ı ziyaret ettiler. 

İl Başkanlığı görevine seçilen Semih Cemşit ve yönetimlerle tanışan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu gerçekleşecek ilk seçimde Düzce’nin CHP'li vekili ile Ankara’da çalışmak istediğini söyledi. 

Genç kadroyu karşısında gören Kılıçdaroğlu, önümüzdeki günlerde Düzce İl ve Akçakoca ilçe örgütünün yeni binalarının açılışına bizzat katılacağını ifade ederek "Tüm Türkiye'de olduğu gibi Düzce'de de özellikle kadınlardan umutluyum. İktidarı bizzat onlar sayesinde kazanacağız” dedi.


Editör: A. Gölge