CHP için en iyi aday

DüzceSonHaber

CHP için en iyi aday
31.10.2023 - 12:50
Güncelleme 31.10.2023 - 12:51
Haber Merkezi

 

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız devam ettirirken hem milletvekili hem teşkilatın desteklediği Rıdvan Bilgin’in en iyi aday olduğu konuşuluyor.

CHP’de Milletvekili Talih Özcan’ın 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde destekleyeceği iddia edilen Rıdvan Bilgin’in CHP’de ciddi başarılara ima atacağı konuşulmaya başlandı. Bir çok siyasi partide siyasetle uğraşan ve tecrübesi ile CHP Düzce İl Teşkilatı’na ekstra oy getirmesi beklenen Bilgin’in CHP Genel Merkezi’ne kadar isminin gittiği öğrenildi.

Diğer yandan CHP Genel Merkezi’nin Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın fikirlerine değer verdiği ve geri çevirmediği biliniyor. Uzun süre sonra CHP’nin Düzce’den milletvekili çıkarmasının avantajlarını kullanan Özcan’ın yerel seçimlerde aday noktasında da doğru karar vereceğine inanıldığı için Rıdvan Bilgin’in adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.