Derdi koltuk olanın sahada işi olmazmış

Düzce Son Haber

Derdi koltuk olanın sahada işi olmazmış
2.02.2024 - 12:14
Kaynak: Haber Merkezi

 

CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Sedat Çelikel, saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, CHP’den belediye başkan aday adayı olan isimler ile aday belirleme konusunda büyük hezimet yaşayan Milletvekili Talih Özcan’ın çalışmalara katılmaması dikkat çekti.

CHP, Düzce teşkilatı 31 Mart yerel seçimlerine Belediye Başkan adayları Sedat Çelikel ile iddialı giriyor. Parti teşkilatı ve Çelikel saha çalışmalarına başlarken, mahalle mahalle, sokak sokak CHP için destek istiyorlar.

Ancak çalışmalarda gözler daha önce bir çok partiyi deneyen son olarak kendisini CHP’li olarak göstermeye çalışan Rıdvan Bilgin ile Milletvekili Talih Özcan’ı aramaya başladı.

Sağ partilerde siyaset yaparken aniden sol kanadı temsil eden CHP’ye geçen ve kan uyuşmazlığı yaşadığı halde en koyu CHP’li imajı vermeye çalışan Bilgin’in seçim çalışmalarına katılmaması da CHP’nin başarısı için değil kendi koltuk sevdası için aday adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Diğer yandan aday belirleme sürecinde CHP Genel Merkezi’nden adeta tokat yiyerek hezimet yaşayan Milletvekili Özcan’ın da seçim çalışmalarında bulunmaması tepkilere neden olmaya başladı.

Gerçek CHP’lilerin gezdiği sokaklarda destek arayışları devam ederken, koltuk sevdalısı isimlerinde en azından CHP için destek araması gerektiği bildirildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.