Talih Özcan, mevcut teşkilatı kafaya taktı

Düzce Son Haber

Talih Özcan, mevcut teşkilatı kafaya taktı
3.04.2024 - 10:59
Kaynak: Haber Merkezi

 

CHP Milletvekili Talih Özcan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından kendisinin desteklediği aday adayının, aday gösterilmemesini halen hazmedemedi. Özcan, CHP’nin eski yöneticilerini bir araya toplayarak mevcut yönetiminin görevden düşürülmesinin yollarını aramaya başladı.

CHP Milletvekili Talih Özcan, 31 Mart yerel seçimlerinde Sarıyerli Rıdvan Bilgin’i destekleyerek CHP Düzce Belediye Başkan Adayı olmasını istedi. Anca CHP Düzce İl Teşkilatı, yapılan anket ve yoklamalarda Op.Dr. Sedat Çelikel’in aday olması gerektiğini savundu. Sonuç olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Çelikel aday yapıldı.

Kendi desteklediği aday adayı, aday yapılmayan Özcan bu kez adeta iş teşkilatından intikam alırcasına seçim süresi boyunca Çelikel’e deste vermeyerek Sarıyerli Rıdvan Bilgin’le beraber İYİ Parti Adayı Mehmet Keleş’e açıktan destek vermeye başladı. Özcan’ın destek verdiği Keleş ve partisi de hezimete uğradı.

Özcan, bununla yetinmedi geçtiğimiz gün bir MEKAN’da eski il başkanları ile bir araya gelerek toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıda iddiaya göre mevcut il yönetimi ile merkez ilçe yönetiminin görevden alınması için alternatifler aranmaya başladı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.